Τις περιοχές της Λαγκάδας, του Λαζαρέτου και της Αλυσίδας επισκέφτηκε το πρωί του Σαββάτου 30 Σεπτεμβρίου ο υποψήφιος Δήμαρχος Μυτιλήνης Παναγιώτης Χριστόφας συνοδευόμενος από μέλη της αυτοδιοικητικής κίνησης «ΜΠΡΟΣΤΑ». Ο κ. Χριστόφας συζήτησε τα ζητήματα, που αντιμετωπίζει η περιοχή, με τους κατοίκους και τους επαγγελματίες, που δραστηριοποιούνται σε αυτή, καθώς και τα σημεία του προγράμματος της παράταξής του.
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x768.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/9-576x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/8-576x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/7-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/6-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-461x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-576x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/10/3-1024x768.jpg)