Την… υπόσχεση που είχε δώσει στους εκπροσώπους φορέων και στους κατοίκους στη συνάντηση που πραγματοποίησαν στο Καφενείο «Αθανασιάδειον» πριν από λίγες μόλις ημέρες τήρησε ο υποψήφιος Δήμαρχος Μυτιλήνης Παναγιώτης Χριστόφας, ο οποίος επισκέφτηκε ξανά το Πλωμάρι το πρωί της Πέμπτης 28 Σεπτεμβρίου 2023.
Ο κ. Χριστόφας, συνοδευόμενος από μέλη της αυτοδιοικητικής κίνησης «ΜΠΡΟΣΤΑ», επισκέφτηκε το Κέντρο Υγείας, το Λιμεναρχείο, το Τελωνείο και την Αστυνομία του Πλωμαρίου. Ο υποψήφιος Δήμαρχος δεν θα μπορούσε να μη βρεθεί και στον Μιχαλέλειο Οίκο Ευγηρίας, όπου συζήτησε με το προσωπικό για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει το ίδρυμα.
Στη συνέχεια, ο κ. Χριστόφας και οι συνεργάτες του πραγματοποίησαν περιοδεία στην αγορά και στις γειτονιές του Πλωμαρίου.
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-1-1024x804.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-2-1024x768.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-3-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-4-1024x768.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-5-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-6-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-7-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-8-768x1024.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-9-1024x768.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-10-1024x768.jpg)
![](https://mprosta2023.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΠΛΩΜΑΡΙ-11-828x1024.jpg)